| love_9629 a întrebat:

Am o relatie cu un baiat de 4 luni, intre timp a mai aparut o fata care zice ca il place, e i-am promis ceva pr meu si nu m-am tinut de cuv. sh acum el a ales sa ramana cu ea dar imi zice ca ma iubeste. si mereu vbim la tell si pe mess. ce sa fac sa ma impac cu el? el e cu fata aia de 2 zile. Astept rasp :*

6 răspunsuri:
| buburuza_4437 a răspuns:

Spune-i ca o sa respecti promisiunea care ai facut-o.niciunui baiat nu ii place sa fie dus cu zaharelul sau mintit. daca il iubesti cu adevarat incearca sa il recuceresti si sa iti respecti pe viitor promisiunile pe care le faci.bafta! funda?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| ΛᄂΣX a răspuns:

Ia si u unu mai mare ca asta de 4 luni e bebelushilaughing)))))

| Daia14 a răspuns:

Dc sa te mai impaci cu el dupa ce s-a bagat cu aia? daca chiar tear fi iiubit nu sar fi bagat cu alta...tongue funda plizzbatting eyelashes

| TheSmith a răspuns:

Te iubeste si iese cu fata aia? are prosteala maxima...iar tu esti prea naiva! cati ani ai?

| lorydana_1541 a răspuns:

Nu are rost pentru ca daca tinea la tine nu facea chestia asta pentru ca prin chestia asta tea injosit pe tine si daca te-ai inpaca ai picat de fraiera pentru ca el o sa creada ca e mai presu de tine si ca poate sa faca ce vrea din tine