| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie la distanta si as vrea sa editez o poza in care eu si prietenul meu ne-am tine de mana(insa cu poze diferite). Care stiti vreun program in care macar sa para ca ne tinem de mana. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Photoshop blushing

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mă bucur că ţi-am fost de ajutor kiss

| parazitu_8805 a răspuns:

Relatiile la distanta nu tin. am avut un prieten asa si a suferit rau cand a aflat ca era inselat

| notperfect a răspuns:

PhotoShop e cel mai bun... big grinbig grin doar ca e cam greu pentru ca si eu il am doar ca habar n-am cum sa-l folosesc...big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai Photoshop este un program foarte bun de editat poze. Este putin mai dificil dar poti sa inveti foarte repede.Succes!

| Aammy a răspuns:

Intra pe www.haipa.com si pune intrebare. Sincer nici nu stiu daca se poate;
succes!:*