| Smile94 a întrebat:

buna! am o rugaminte la voi; puteti sa imi da-ti un link de unde pot citi/downloada cartea ps i love you de in romana. Ms raman datoare cu o funditakiss

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Buna, si eu am cautat mult timp cartea pe net da nu am gasit-o nici in engleza nici in romana numai filmul la care te poti uita pe
www.filmehd.com sau daca nu scrii direct pe google ps i love you online;) si iti da mai multe detalii si siteurile unde il poti vedea! daca chiar vrei sa citesti cartea o gasesti in librarii la pretul de 38-40 de lei;) poate si mai ieftin=))! funda:D?

2 răspunsuri:
| Stefania3001 a răspuns:

Buna! Eu am vazut filmul si este foarte frumos.AM gasit cate ceva si despre carte
http://www.allreaders.com/topics/info_30371.asp
Funda:D?