| Anaa123455 a întrebat:

Am piercing in limba de 16 zile. Nu mi s-a infectat, a fost facut la salon. Intrebarea mea este..cand as putea sa beau o bere? ceva alcool. nu sunt betiva sau asa, dar merg la un majorat si e rau sa stai si sa te uiti la altii cum beau.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti incepe sa bei alcool dupa aproximativ 2 saptamani, deci deja ai putea face asta.

| Maramnt a răspuns:

Peste o luna poti sa bei.Si ce salon e ala care nu iti spune ce ai voie sa consumi si cand!? Probabil te.ai lasat manipulata de prostia altora...In fine!