| ink0body a întrebat:

Buna am primit prin yahoo un virus care se trimite singur la toti ce online pe mess am facut si un scan dar nimic tot trimite linkuri cu may by this is your picture cum fac sa al depistez si sa nu mai trimita virusi la alti. FUNDA AND VOT pleasssssssssss help me

1 răspuns:
| Remus12 a răspuns:

Uite ce e pentru asta esti distrus a dat si la stiri si la radio acest virus este incredibil de mare si puternic, s-a raspandit foarte repede, din pacate nu ai ce face decat de a schimba Windows-ul ori iti trebuie pe cineva langa tine care se pricepe extraordinar de bine si va trebui sa-ti bage un Firewall EXTREM de puternic eu stiu dar nu zic pentru ca. stii uh cum este eu am Firewall-ul asta de 4ani si nu mi-a facut nimic la Windowsul meu

Mda si am Windows 7 Home Premium 64-bit (daca te intereseaza)