| Nutline a întrebat:

Am probleme cu Bff-ul.Eu am intrebat-o daca vrea sa se impace cu fosta ei bff. Iar ea mi-a zis ca daca isi schimba comportamentul, poate.Credeti ca mai este bff meu un prieten adevarat daca vrea sa se impace cu fosta ei bff? Ar trebui sa imi gasesc un nou bff?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Waaa ce întrebare.Cumva BFF-ul ăsta te ţine în viaţă, îţi dă bani, ceva? Prietenii sunt prieteni.Nu contează dacă îi numeşti Best Friend Forever [vezi să nu] sau îi numeşti simplu, Prieteni.

| Silvia a răspuns:

Uite mă ce răspuns inteligentlaughing.
''Nu puteţi fii toate trei BFF'' rolling on the floor).
Unde scrie dragă?

| Anduciu a răspuns:

Pai ce, daca se impaca cu fosta ei "bff"(hmm, un best friend forever sa fie "fost"), divortati? Sau nu merge cu poligamia la bff-uri?rolling on the floor
P. S. Daca divortati, nu uita sa-i ceri actele pe casa.

| rlk1234_3713 a răspuns:

Nu puteti fi toate trei bff. eu asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !