| ad3_2816 a întrebat:

Buna am si eu nevoie d ajutorul vostru vreau sa am si eu un job adica saimpart pliante intr-un supermarket sau sa promoti. A imi place foarte mult si asta vreau sa fac. Sunt din constanta am 18 ani. si va rog sa ma ajutati si p mine daca stiti vreun job dintre aceste doua... plz urgent va dau fundita pwwp

1 răspuns:
| AndaWest a răspuns:

18anistraight facesi vrei sa imparti pliante...asta e munca de copii de 13ani, de ce nu iti gasesti un loc de munca mai bine platit?