| ale123 a întrebat:

Am si eu nevoie de ceva statusuri pentru fete.happy:*

Răspuns Câştigător
| DeeaDePlush a răspuns:

Ce ai tu acolo jos, nu e de niciun folos. Ce am eu, e dorit mereu!
Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca.
Daca baietii erau atat de folositori pe cat se cred, nu erau lesbienele.
Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
Nu te deranja sa-mi scrii daca n-ai buletin! Nu ma complic cu minori.
Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
Sunt fitoasa si mofturoasa dar n-ai ce face, decat sa-mi da-i pace!
Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?
Ma descurc si fara ajutorul tau. M-am schimbat si de tine nu mai am nevoie nici macar in pat!
Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!
Te mai suporti? Eu nu te mai suport! rolling on the floor
Oh doamne, iar tu?
Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
M-am saturat de tine, tu chiar nu te-ai prins. Greu mai esti de cap!
Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor
Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor
-Fetita talentata din revista decupata
-Stiu sa iubesc. stiu sa ranesc…. nu te juca… sti bine ca pot trisa
-Te sarut in stil versace k lumea sa te atace…te sarut in stil armani ca sa-mi oftic toti dusmanii…te sarut in stil chanel k asa`s doolce eu de fel
-Sunt fierbinte si mi`e frica sa nu ma sting ca o lumanare in bratele tale!
-Impreuna vom cunoaste lumea eu stiu iadul, tu stii raiul, hai sa cunoastem amandoi Paradisul…
-Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte!
-Hai sa trecem la fapte ca de vorbe m-am saturat!

-Nu esti decat o marioneta…si-ti dai impresii…. esti "vedeta"…ma faci sa rad…esti chiar penibila…dar tu te crezi "irezistibila"
-Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei.
Te pup si succes!

1 răspuns:
| LoveTwilightLove a răspuns:

Sunt o fetita si sunt foarte cuminte. vorba vine. asa cum vine asa si pleaca. Esti frumos si-mi permit sa te-ntorc si pe fata si pe dos! Daca mai comentezi, te-arunc in cos!

Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

Esti la fel de plin de tine cum e iarba pe-un teren de fotbal. Nu ma refer la terenurile din Romania ca acolo bate vantu'. rolling on the floor

Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?

Hai pa! phbbbbt N-ai tu fata! rolling on the floor

Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?

Cand ma uit la poza ta imi vine sa sting monitorul. Ba nu, m-am razgandit, imi vine sa scot compu' din priza!
fundita plz?:X