| stephanixx a întrebat:

Am si eu nevoie de parerile voastre despre blogu meu http://blogstehany.wordpress.com/ si daca vreti publicatil pe site-uri de socializare pe orice. Si pe el puteti sa ma intrebati orice.
Dau funda celui ce ma ajuta sa ma popularizez unpik mai mult.

Răspuns Câştigător
| bogddan4you a răspuns:

Buna am intrat pe blog este interesant dar eu stiu cel mai bine dintre persoanele care teau raspuns pana acum cum trebuie sa fac reclama am un blog de pe 6 aprilie 2013 si stiu foarte bine acest blog este creiat pe blogspot.com dar este mai performant al tau dar al meu am bagat 2 euro in el pentru programe si infatisare daca vrei satil fac public pe al tau lasa-mi un mesaj pe TPU sau la idul meu si te ajut dar trebuie sa colaboram si am facut publice pana acum 3 bloguri si unul castiga bani cu google adsens poti face si tu asta eu nu vreau bani pentru un mom ca este blog pe blogspot si nu este performant. te astept foarte repede casa vb

2 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Interesant!

| bogddan4you a răspuns:

Buna te ajut eu dar trebuie sa colaboram eu am sait forum si 2 bloguri stiu si cum sa-ti faci public blogul daca vrei putem colabora lasa-mi un mesaj pe TPU sau la id mess anonim4you44 sa-mi zici daca esti de acord sa colaboram sunt sigur ca poti scoate si bani.