| Geo_4096 a întrebat:

Am si eu o dilema. Nu stiu ce rimel sa`mi iau.Care este mai bun. SuperFull sau Supershock? Care face genele mai mari?

5 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Eu folosesc SUpershock si am genele destul de scurte, dar dupa ce ma dau cu rimelul asta mi le arcuieste :d. Plus de asta exista "aparatul" ala special pentru gene, care ti le arcuieste. big grin

| simooo a răspuns:

Mama este reprezentant la avon si la alte firme de cosmetica si ti-ar recomanda SuperShock deoarece iti face genele fooarte lungi si foooarte frumoase. Spune ca si SuperFull e foarte bun dar pentru niste gene de invidiat mai bine ai folosii Supershockwinking

sper ca te-am ajutat happy

| ladygaga_9914 a răspuns:

Eu am Supershock si iti pot spune ca e super:X:X

imi face genele ff lungi :X ti`l recomand
e bun

| NiiyA a răspuns:

SuperFull

| Tara a răspuns:

SuperFull cu siguranta.