| yanytzayourprincess a întrebat:

am si eu o dilema. zilele trecute am intrat pe facebook si daca ati observat cand te uiti la pozele unei persoane iti apare poza intr-un cadru negru sau ceva de genul.acum la mine apare alb cadrul.stiti cumva ce trebuie sa fac ca sa revina totul la normal? funda.kiss all. urgent!

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Hello! da...nu cred ca are calculatorul tau ceva pentru ca si mie imi apare la fel.nu ai ce sa faci daca asa au setat ei facebook-ul... sper ca te-am ajutat.bye!

P.S.crede-ma,si pe mine ma enerveaza dar n-am ce-i face ca imi place la nebunie facebook-ul.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este de la tine, ci de la ei.Au schimbat iar felul în care poţi vizualiza pozele. Ca să nu se mai vadă aşa, încearcă să foloseşti Ctrl şi tasta R în acelaşi timp.Eu aşa fac. Baftă!

| yanytzayourprincess explică:

Mss multlove strucklove struck