| Blnda17 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum pot sa scap de pofta de mancare? In ultimul timp am o pofta nebuna de detoate.Azi mi-a fost pofta de masline si am mancat desi eu le detest de obicei. Pur si simplu le miros.Am inceput sa mananc cam tot ce am pofta si uneori am si greturi si am o stare de somnolenta continua. Pot sa am ceva sau este doar o lene? Ce sa fac? Si asa m-am cam ingrasat in ultimul timp daca pun pe mine mai mult o sa devin o grasana.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E de la schimbarile hormonale caracteristice varstei. Fa mult sport si n-o sa mai ai probleme, ba chiar te vei dezvolta frumos si armonios.

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sa-ti traiasca!batting eyelashes

| broscutsaaa a răspuns:

Poate esti insarcinata. laughing

| broscutsaaa a răspuns:

Noi glumeam... laughing
Pai... am avut si eu o perioada d`asta. Si tot ce am putut face a fost. SA MANANC laughing)
Si m`am ingrasat bine, dar dupa aceea am slabit. happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Si eu am avut asa pofte
Cea mai ciudata a fost de peste crud (ala marinat, intelegi tu) si am mancat vreo 5...scarboslaughing
Iti trece cu timpul... Daca iti vine sa mananci si nu iti este foame mesteca o guma sau vorbeste la telefon, iesi prin oras (avantajul e ca slabesti daca te plimbibatting eyelashes )

| den a răspuns:

Insarcinata nu cred ca esti laughing)...si eu am zile din astea... dar cand am pofta de mancare beau apa.

Răspuns utilizator avertizat
| Blnda17 explică:

laughing am 15 ani ce naiba? Acum serios nu am cum sa fiu insarcinta decat daca numele meu o fi Maria si oi fi fecioara(Fecioara Maria). Alte cauze care pot fi? Cand am auzit de sarcina sincer m-am speriat putin desi fara logica si inca rad laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea multa apa iubita si spala`te pe dinti, gustul pastei de dinti o sa-ti inlature pofta de mancare. Te pup.; d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'ai inceput viata sexuala? Starile tale sunt semne de sarcina happy Ti'as recomanda un test de sarcina :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si bea multa apa

| Panterutza roz a răspuns:

Casa de piatra :d