| ionelaa17 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare.este vreo problema daca te mariti in clasa a 12? am auzit ca s-ar putea creea ceva probleme la bac.dar nu vad ce probleme ar putea fi odata ce esti major/a.ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate doar daca iti schim numele, in rest nu vad alta problema

4 răspunsuri:
| MissKatherine a răspuns:

Asteapta sa iei bacul, invata bine apoi casatoreste-te.
Bafta.

| ywar a răspuns:

Dar de ce ai vrea tu sa faci chestia asta? Ti-e frica ca Don Juan pleaca? E prea june prim si il curteaza domnitele cu decolteu gustos si privire patimasa? Hai mai sa fim seriosi! Tu intereseaza-te cu cat iei BAC-ul!

| Georgemy2 a răspuns:

Dupa ce dai bacu', daca vrei marita-te

| ElectronicPieces a răspuns:

Ia bacul si după casatoriti-va. Ce-i cu atata graba?