| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare: Ieri, 14 mai, am fost la practica pentru facultate. Dimineata cand am ajuns in locul unde urma sa ne intalnim toti studentii de la practica, nu cunosteam pe nimeni de acolo, insa erau doua fete pe care le vazusem si cu o zi in urma cand am mers sa ma inscriu pentru practica.
Tocmai ce ni se spusese ca vom face practica afara timp de cateva ore, iar noi trei ne gandeam ca va ploua. Apoi le-am spus fetelor ca am eu umbrela, dar nu voi putea sa completez si formularele sa tin si umbrela. In acel moment un baiat din grupul de studenti(nu ne mai vazusem niciodata) mi-a spus"Pai da, doar daca e sa fim doi; unul tine umbrela, celalalt completeaza." Am zambit cand mi-a zis asta. Era foarte haios, statea mai tot timpul in jurul meu, aproape ca imi vorbea doar mie.Ce sa cred?

2 răspunsuri:
| Stresanta a răspuns:

Ca e dragut smug. Ori te place, ori era politicos.big grin

| NaomyNao a răspuns:

Poate are pentru. tine un sentiment mare de prietenie...