| XSecretLov3X a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu IMVU. Stiti acolo cand dau sa colmpletez pentru credite...stiti la :Your friend's email address trebuie sa scriu ala de pe YopMail nu? la prima sus de tot... Si nu imi merge.cand dau contunue imi scrie Error: Your friends e-mail address must be a valid e-mail address. Nush ce sa mai fac. Va rog frumos ajutati-ma si pe mine. dau funda

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Adresele de tip nume@yopmail.com nu mai sunt permise. Incearca cu @yahoo/hotmail/windowslive/etc.com/org/ro.