| Capshunyka a întrebat:

am si eu o intrebare in special pentru iubitorii limbii engleze.Am gasit acum un an sau doi un site livemocha pe care pute-ai sa inveti engleza online si gratis insa acum nu mai merge ca trebuie sa platesti si acolo. Vreau si eu daca stiti un site unde poti invata limba engleza online. pleasehappy

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Eu invat la scoala si din filme. Cand vad un cuvant nou il retin.
www.eurocor.ro.L`am vazut intr-o reclama incearca si tu.:-? Nu`s sigura.;)