| anamaria23 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care astept un raspuns cat se poate de repede. Iau anticonceptionale de 1 an, ieri 06.12.2010 am uitat sa imi iau pastila si cu o seara inainte am intretinut relatii. E posibil sa raman insarcinata sau ce se poate intampla daca azi le-am luat pe amandoua deodata. Pot sa raman insarcinata daca a trecut 2 zile de la terminarea ciclului? va rog mult sa imi raspundeti.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca respecti termenul pastilelor si le iei bine nu ramai insarcinata.

| d4nny a răspuns:

Nope nu poti sa ramai insarcinata. Dar daca vrei sa te convingi si scapi de acest gand, du'te la farmacie si i'ati un test de sarcinabig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti Raspund eu. Data viitoare incearca sa ii pui la ala pe... prezervativuwinking