| deeeayy a întrebat:

Am si eu o intrebare la care va rog sa raspundeti:cand se face repartizarea pe clase a elevilor ce au admis in anul acesta.Eu am intrat la Colegiul National Mihai Eminescu din constanta la profilul stinte ale naturii si vreau sa stiu care sunt colegi mei de clasa.Am cautat pe mai multe site-uri dar nu am gasit nimic daca stiti vreun site in care apare lista cu elevi pe clase casa imi stiu si eu colegi va rog sa imi spuneti. Dau Funda :X Ms

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| mariaale a răspuns:

Din cate stiu listele nu se afiseaza on-line happy, ci la liceu si afiseaza :*Clasele happy

| deeeayy explică:

Ce sa-ti mai zic? Am spus ca vreau sa imi aflu colegi de clasa sunt 90 de locuri la profilul meu si s-au ocupat toate elevii fiind repartizati pe 3 clase si vreau sa vad in ce clasa am cazut si cu cine.