| catalinbanc a întrebat:

am si eu o intrebare happy merg sambata la majoratul unei colege ce idei de cadou imi dati? da nu masini sau alte chesti din astea laughing big grin

Răspuns Câştigător
| aLdu a răspuns:

Cv semnificativ, O posa cu voi de cand erati mici, te duci la un magazin care se ocupa cu chestiile astia ii pune rama.sh` scrie pe posa ceva emotionant sh` semnificativ sau ceva ce isi doreste sh` nu are. Cele mai frumoase sunt lucrurile pe care le pretuiesti toata viata.[nu ma ref la masina.casa.sau mai stiu eu celaughing]. ii poti cumpara un lucru nici mare nici mic.sh` sa fie semnficativ. poti sa te duci in oras...la magazine.impreuna cu cineva.cara sa te ajute sa alegi. poti sa faci o lista.sh` lucrul care iti place cel mai mult.il iei.Ai putea sa ii iei sh` un lucru pe care sa scrie numele ei... mie una.lucrurile de genu` imi plac.am primit chiar de ziua mea o posa cu rama cu mine sh` o fosta colega din cls I. mi-a placut enormmm.Succes.Imi dai sh` miee o funda? Te rog frumospuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Pai ii poti lua ceva sentimental, daca tu esti mai sentimentala de felul tau, sau ii poti lua o pulover dragut, o esarfa si o pereche de cercei, o geaca (uita-te si tu prin magazine), sau daca e genul de fata care se machiaza, se ingrijeste, ii poti lua un set de la L'oreal sau Avon cu niste creme, un parfum...

Sora mea a avut majoratul anul trecut si eu + mama i-am facut cadou: un ondulator (iubeste buclele), o pereche de blugi, un parfum super taree de la Versace si niste machiajuri de la Avon. Ei bine, pretul tuturor acestora iti pot spune ca au fost in jur de 800 lei, plus petrecerea.
Dar toate acestea au fost si din partea mea, a mamei si a tatalui.
Tu ii poti cumpara o bluza, un parfum, creme. Blugi nu ii lua pentru ca poate te incurci la marime, dar daca ii cunosti,, blugii'' si preferintele, poti lua.
Bafta si distractie placuta la petrecere!

| Andreea_2177 a răspuns:

Ia-i o cutiuta muzicala sau un carusel muzical, sa isi aminteasca de copilarie;) www.cutiuta-muzicala.ro