| PentruMine a întrebat:

Am si eu o intrebare : Nu mi-a venit menstruatia din luna august.straight face? Relatii sexuale nu am intretinut. Oare de ce? Prin luna noiembrie imi venise putin, dar putin nu mult. Si acum imi gasesc pe chilot ceva alb mirositor.
Help!
MC.

Răspuns Câştigător
| Andre3aCrystina a răspuns:

Poate fi din cauza unei dereglari hormonale ....ar fi bine sa mergi totusi la medic

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Motivele pot fi mai multe.S-ar putea sa fie o infectie la nivelul ovarelor sau rinichilor.Mergi la un control.

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor fiindca sigur e o problema de sanatate! Poti avea ceva la ovare si mai bine descoperi in timp decat mai tarziu...