| botik_3241 a întrebat:

Buna:*
am si eu o intrebare pentru baietibig grin
ce va place voua la o fata?
cum var placea sa se comporte o fata cu voi?
ce ati vrea sa schimbati la o fata daca ati putea?
rasp:*
fundita pentru cel mai sincer rasp si votturi:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place doar sa vorbeasca frumos sa aiba acel respect fata de persoana cu care vorbeste. Eu nu accept relatie serioasa.

| JohnnyBi a răspuns:

Un corp suav si o minte stralucita. daca e buna si frumoasa si nu poti vorbi nimic cu ea degeaba. mie imi plac fetele cu care am ce discuta. de comportat, sa se comporte normal, sa fie ea, sa fie naturala (sa nu se comporte in vreun fel sa imi fie mie pe plac, ci cum este ea naturala). nu as vrea sa schimb nimic la nimeni, daca nu imi place asa cum e, nu are rost sa incerc sa schimb. vorba aia, daca iubesti pe cineva, iubeste-l cu tot cu defectele lui, nu incerca sa il schimbi. :* si tie

Răspuns utilizator avertizat
| Miley_9749 a răspuns:

Sa-ti spun eu? pai fetele sunt exemplare ear voi baietii va inchipuieti ceva ce nici nu exista asta voi aveti prea multe minusuri si va faceti steoretipuri pe parerea noastra de aceea te-as ruga sa stergi aceasta intrebare prosteasca