| bombonicabombonica a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru baieti, voi ce credeti ca este mai atragator o blonda par drept 150 fata rotunda 52 kg sau o bruneta par ondulat 167, fata ovala, 61 kg, va rog sa imi spuneti parerea voastra, nu-s lesbi dar sunt curioasa de parerea voastre, va pup

5 răspunsuri:
| Selena54 a răspuns:

O satena de 1. 70, 51 kg cu par drept laughing)

exact ca mine rolling on the floor

| nighter a răspuns:

Mie imi plac brunetele tongue Depinde pentru fiecare oricum.

| jordan_8604 a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia, unora le plac femeile mai plinute si mici de statura altora inversul, culoarea parului nu prea conteaza pentru barbati atata timp cat femeia arata bine, eu unu trebuie sa recunosc ca intodeauna mor atras femeile mai slabute, nu stiu de ce, pur si simplu mor atras mai mult decat cele plinute. pa

| wildthing a răspuns:

Aia de 150 e o pitica...nu are cum sa fie atragatoare. Si mai e si bondoaca la 51 kg.

| vycktoras a răspuns:

Salut a doua varianta... daca stie cineva melodia din videoul asta: http://www.youtube.com/watch?v=33qY2-vVp-o add grigore_stefan_victor pe mess please