| maria123344dinssfgh a întrebat:

Bună, am si eu o întrebare, recent mi s-a ciobit tableta de la şcoala într-un colț, abia se observa, insa luna asta trebuie să o predau la scoala. Oare trebuie să o plătesc?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca va trebuii sa o platesti, fiindca tableta nu ti s-a ciobit singura, ci tu ai lovit-o si ciobit-o.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu ati primit si un set de reguli scrise cand vi s-au dat aceste tablete? Verifica acolo, noi nu putem sti exact.

| Hyperion7 a răspuns:

Cam da.
Trebuia să fii mai atentă cu ea