| kicsihari23 a întrebat:

am si eu o intrebare, se apropie ziua prietenei mele, implineste 15 ani, ce as putea sa ii cumpar?

4 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Cumparai o bluzita si imprima o poza cu voi doua :X (imprimarea nu ii ff ieftina dar nici o avere )

| deniisu a răspuns:

Pai poti sa i faci un album cu poze de cand va cunosteti. pana acumhappy.sau poti sa vb cu mai multi prieteni si sa i luati ceva mai mare(eu am primit bicicleta:d) sau ceva ce sti ca isi dorestehappy

| Maiiiiia a răspuns:

Cumpara-i o haina sau daca nu da-i bani eu am primit de ziua mea 100 lei de la un baiat 20 de lei de la altcineva si tot asa conteaza iai o ciocolata si pune-i intr-un plic 50 de lei

| Maiiiiia a răspuns:

Asta ii cel mai adecvact pentru 15 ani te asigur