| popescucarmen43 a întrebat:

Am si eu o intrebare si daca m-ati putea ajuta laughing Anul asta ma voi duce cu uratul chiar daca sunt cam mare big grin am 16 ani dar par de 13 ani..intrebarea este : daca voi avea o uratura frumoasa si mai speciala ca sa zic asa, gazdele vor da mai multi bani? laughing))))))))) voi ce uratura recomandati pentru bani multi?

1 răspuns:
| AlexisAmira a răspuns:

Orice fel de uratura dar spun din proprie experienta ca oameni ofera mai multi bani cand vad ca iti dai interesul, daca ai si un prieten/ruda care stie sa cante la un instrument atunci va fi perfect. Funda?