| ellena3322 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Vreau sa imi dati exemple de jocuri (cls8) care le pot juca cu colegii mei vreau ex baza capra adevar sau provocare etccc.Imi cer scuze categoria de intrebare.FUNDA

Răspuns Câştigător
| HeiwaaSmilee a răspuns:

Tomapan, fazan, ficus, X si 0, spanzuratoarea, flori fete si baietii, painicile, jocul portocalelor "as vrea 8 portocale", ce incape intr-o valiza laughing Habar nu am =]] jocuri din astea imi vine in minte acum. Eh oricum sper ca te-am ajutat. ^^