| Cupcakecat666 a întrebat:

am si eu o mica problema : imi place de un băiat de pe Facebook si nu stiu cum să îl abordez,de fapt mi-e rusine sa ii dau un mesaj. Îl am la prieteni si ii dau like-uri deci ma stie de pe Facebook. Tinand cont ca e mai mare ca mine si nu stiu ce reacție va avea cand o sa ii dau un banal "Bună" sau " Ce faci ",nu stiu ce să ii mai scriu daca imi raspunde, ca nu vreau o conversatie plictisitoare si sa ma fac de râs, el sta mai mereu pe Facebook am observat dar nu stiu daca imi va raspunde. Pare destul de ok din poze dar nu stiu daca asa e si la comportament.Mi-e teama ca nu imi va raspunde si sa ma mai fac si de ras... El canta intr-o trupa de metal si cred ca are aspiratii mari la capitolul fete, mentionez ca nu are iubita, Si are si multi prieteni pe Facebook si nu cred ca sunt singura fata care i -ar da un mesaj. Am primit un mesaj de la el in legatura cu un joc in care trebuia sa raspund ceva dar nu am raspuns, dar in rest nimic mai mult. Ma puteti ajuta in legatura cu asta, adica ce sa ii scriu si daca imi raspunde ce sa ii mai spun, si in cazul de nu îmi raspunde ce fac.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Nu ai ce sa pierzi dintr-un mesaj.

| GreenVoid a răspuns:

Ti am mai lasat odata raspunsul asta si mi l au sters adminii.No zii tu ce naiba e spam in raspunsul asta? Ai avut ocazia sa i raspunzi si te ai dat la fundlaughingSi cum adica canta intr o tupa metal si are aspiratii mari la fete.Nu stiam ca rockerii au aspiratii mai mari decat orice alt baiat normallaughingSi nu trebuie sa te stresezi mereu cu "nu cred ca sunt singura fata" ca n ai de unde sa stii ce fete ii plac lui si ca n o sa ti raspunda.Si daca nu ti raspunde aia e nu te ai facut de ras, pur si simplu i ai scris un "ce faci' nu i ai declarat dragoste eterna ca sa te simti stanjenita dupa.Deci ori ii scrii ori ii raspunzi acum la mesaj asa o sa fii si foarte evidentalaughingSau il intrebi ceva trupe care i plac etc...gasesti subiecte de vorba trebuie doar sa stai relax ca nu te mananca.Bafta!

| Tarcea_Nicoleta_1979 a răspuns:

Trimite-i mesaj cu "ce faci "...