| elena96 a întrebat:

am si eu o mica problema.imi place de un baiat din clasa mea, ce pot a fac? il plac f mult...

3 răspunsuri:
| beea_9797 a răspuns:

Pai apropiete mai mult de el...asa iti dai seama daca si el te place bafta

| Tymmi a răspuns:

Ar trebuii sa forbesti cu el ca sa vezi ce parere are el despre tine.Mai bine sa iti para rau ca l'ai intrebat decat sa iti para rau ca nu stii ce crede el despre tine.Pana la urma, ce ai de pierdut?

| Adda0a0 a răspuns:

Arata`i ca`l placi...zambeste`i...intra in vorba cu el
nu stiu eventual vezi cum se comporta si daca observi ca si el te place poti incerca ceva mai mult
sau pune pe o colega sau afla de la cineva cu care se intelege bine daca si el te placewinking