| DraPraaHaarp a întrebat:

am si eu o nedumerire:)) de ce am primit stupid la aceasta intrebare?:-?

http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/ce-sunet-de-apel-aveti /

:))

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Inca nu te-ai invatat ca aici unii dau calificative dupa chef si dupa ce le place sau nu? Ti l-a dat cineva caruia nu-i place melodia pe care o ai ca sunet de apel. Stai linistit ca nu va recunoaste si nu va da explicatii!

5 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Nu stiuhee hee poate cel care ti-a dat Stupid, nu-i place melodia laughing.

Nu stiu afla cine ti-a dat stupid si intreaba-l laughing

| Biencush a răspuns:

Poate nu i-o fi placut melodia!

| DraPraaHaarp explică:

Daplaughing era de asteptathappy romanii...

| glamour a răspuns:

Pentru ca unei persoane poate nu i-a placut sunetul tau de apel sau pur si simplu ti-a dat "stupid" si ce? de ce iti bati capul cu asta? :-J

| Barajag a răspuns:

Nu esti singurul(singura) care primeste stupid sau nefolositor.Gandeste-te ca sunt multi useri care nu citesc raspunsul pana la capat (ori nu inteleg ceea ce vrem sa spunem), in plus sunt unii care sunt si invidiosi, asa ca nu le da importanta.Bafta!