| Diia_4944 a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Vreau sa-mi cumpar o camera foto Sony W310 si nu stiu exact cat de buna e. Aveti acest tip de camera? E calitate? Face pozele clare? Bateria e buna? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| AnnaRawrrr a răspuns:

Are zoom mic si nu face poze foarte clare, chiar daca are 12. 1 mp. big grin

| jinx300 a răspuns:

12, 1 megapixeli, zoom optic 4x, ecran LCD de 6, 7 cm, declanşare la zâmbet

Imagini cu rezoluţie foarte ridicată
O gamă de culori atrăgătoare
Capturaţi portrete zâmbitoare... e o camera buna... dar nu se compara cu o camera cu obiectiv mai mare (aceasta fiind o camera compacta). insa daca vrei aparatul asta ca sa faci poze ocazional e perfect.