| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Acum 11 ani, la bloc aveam o prietena cu care ma jucam in fiecare zi (aveam 4 ani amandoi). Ne intelegeam extrem de bine. La varsta de 7 ani, ea s-a mutat in Timisoara, urmand sa ma intristez. Am inceput sa uit de ea, pana acum cateva luni cand am gasit-o pe Facebook si i-am trimis cerere de prietenie. Apoi iar am uitat de ea, pana ieri noapte. Am avut un vis in care ne intalnim in spatele blocului si ne-am imbratisat lung si calduros. Imi e foarte dor de ea si am reusit sa o gasesc pe Facebook dar nu imi accepta cererea de prietenie. E posibil sa fi uitat de mine? Sa nu mai vrea sa vorbeasca cu mine? Un help va rog.

Răspuns Câştigător
| CarinaElena a răspuns:

Îi poți trimite mesaj pe facebook spunandu-i cine ești. Poate nu își dă seama, de asta nu iți accepta

1 răspuns:
| KillMePlease a răspuns:

Da-i un mesaj si spune-i cine esti.
Probabil nu iti accepta cererea fiindca nu te cunoaste (nu-si da seama).