| ozzyyy a întrebat:

am si eu o problema.am o cartela de orange de cateva luni. iar ieri dintr-odata nu am mai putut sa o folosesc.totul a fost bine pana ieri la amiaza.am trimis sms-uri. a mers totul bine pana am incercat sa sun pe cineva si vad ca nu mai merge.am crezut ca e din cauza retelei. apoi am sunat de pe alta cartela si a mers.nu era nicio problema. apoi dupa vreo jumatate de ora am bagat cartela mea in alte telefoane.nu mergea de niciun fel.nici semnal nu primeam. iar pe un telefon nokia, cand aveam bagata cartela imi aparea un lacat gri sus. si nu inteleg de ce. aveam credit pe ea.si nu puteam nici da nimic si nici primi.va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Poate iti este uzata cartela.asa am patit si eu nu putea da decat telefoane de urgenta si am mers la un centru Orange si mi-a schimbat cartela

| ozzyyy explică:

Si ai platit ceva?