| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema...am sfarcurile umflate si sani destul de mari mi-e rusine sa merg fara sutien pe strada...Ce as putea sa fac ca sa nu mai sfarcurile umflate si de ce le am asa? DAU FUNADA!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Nu poti face nimic, este mostenire genetica.

| GoguSteriade a răspuns:

De ce ai merge fara sutien pe strada, iti place sa te fluiere toti obositii care sapa santuri pe marginea drumului? Sutienul e facut ca sa il porti, nu ca sa il tii in dulap.

| Elena1102 a răspuns:

Vreau sa mentionez ca am 13 ani si nu este mostenire de familie ca mama le are normale.