| cosz3 a întrebat:

Buna!:)
Am si eu o problema... De cteva zile am o problema cu televizorul si am incercat sa ma uit la tv online, pe site-ul http://www.cool-itv.net/. Am downloadat de nu stiu cate ori Stopcastul ala si cu VLC dar tot nu merge. Ce sa fac?
Downloadez alea, mi se restarteaza pc-ul dar tot nu merg posturile.
ajutati-ma! va rog:o3:*:*:*:*

1 răspuns:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Daca ai luat ultima versiune de stopcast inseamna ca e devina internet explorer aa SI MENTIONEZ STOPCOASTU MERGE DOAR PE INTERNET EXPLORER dupa cum ti-am zis daca nici asa nu vrea nici altfel e de la internet explorerwinking programul care transimte internet nu internetul in sine