| ZaKid a întrebat:

am si eu o problema.
De fiecare data cand vreau sa deschid un metin privat imi da o eroare.
Mentionez ca eroarea apare dupa ce am formatat Hard Disk-ul.
Eroarea arata cam asa:
The application failed to initialize properly (0xc0000135). Click OK to terminate the application.
Ceva idei?

2 răspunsuri:
| matei20 a răspuns:

Da stiu eu:ai o problema cu calculatorul.am patit si eu asa si mi-am instalat un nou windos si mergea! deci daca poti fa-ti un nou windos sai instaleaza-l pe alt calculator/laptop! Fundaaaa?

| danielache a răspuns:

Pai ori ai un anti virus ce iti sterge niste fisiere pentru ca anti virusul gaseste si virusi "inocenti" ...alta varianta sa reinstalezi windowsul fundaXD