| andresmessi1987 a întrebat:

am si eu o problema... deci am o iubita, sunt cu ea de 3 luni, dar in ultimul timp, ea e mai distanta, din cauza unu tip cu care trebuia sa fie inainte sa fie cu mine. a devenit foarte apropiata de ala, si tine foarte mult la el, dar cred ca acesta e motivul pentru care ea e mai distanta cu mine. oricum, eu ce ar trebui sa fac ca sa ma iubeasca iar? sa ii las timp de gandire? sunt gelos pe acel baiat... e ceva normal? pentru ca ea zice sa nu mai fiu gelos si sa ma supar pe ea pentru ca vb cu ala straight face

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Cand iubesti nu ai cum sa nu fii gelos, e perfect normal iti este frica sa nu o pierzi, trebuie sa vorbesti cu ea sa comunicati, spune-i ca tii la ea si nu iti place ce intorsatura a luat realatia voastra, spune-i sa aleaga, nu e corect fata d etine ca ea sa vorbeasca cu respectivul mai mult decat trebuie.
Nu stiu cum s ao faci s ate iubeasca mai mult, mie mi se pare frumos can un baiat imi face complimente sua se ersa sa ma ajute cu ceva sau o mica atentie ( un ursulet de 2 metri big grin )laughing glumesc, consider ca trebuie sa fi tu insuti trebuie s ate iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru ceea ce vrei sa pari pentru a ii face pe plac.:d

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Trebuie sa te porti frumos cu ea sa nu o presezi las-o sa isi faca ordine in sentimente.
Iubirea invinge mereu, daca pe tine te iubeste poti sa stai linistit daca doar tine la celalalt nu e nimic, si eu tin la catelu meu sua la vecina de la 2 care imi aduce mereu prajituri laughing))

| andresmessi1987 explică:

Aha,merci! am inteles deci ca e normal sa fiu gelos, credeam ca e ceva aiurea big grin oricum, m-am intalnit cu ea si se simtea foarte bine, stiu ca ma iubeste, dar problema e ca tine si la celalalt straight face ( si ma tem ca isi imparte sentimentele la 2 persoane)