| Ellena_Monyka_1995 a întrebat:

Buna am si eu o problema pe care probabil o au multi adolescenti, de o mare perioada de timp nu mai pot dormi sunt si zile in care stau fara sa dorm, ma ia somnu pe la 1 ziua si incerc sa nu adorm ca zic sa dorm seara iar seara nu mai ma ia chiar de loc, tatal meu a fost si internat la spital din cauza asta ca nu dormea cu zilele! credeti ca ar trebui sa iau somnifere ceva? ca ma simt obosita din cauza asta, si am renuntat si la cola la tot, ca am crezut ca e din cauza asta dar de geaba, si nici cafea nu beau! Ce imi recomandati sa fac?

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Știe cel mai bine. Nu mai întreba pe capete pătrate de pe TPU ca numai sfaturi proaste o sa primești.

| prizeFTW a răspuns:

Si eu patesc lafel.Ma scol la 5 seara daca am noroc, si dupa nu mi-e somn nici la 5 dimineata.Deabea adorm pe la 6 si sunt oboist toata ziua sad.Eu beau un ness cand ma trezesc pentru ca sunt super oboist + ca sunt anemic. Daca ma scol din pat vad negru si ma simt ciudat, iar dupa 2 secunde trece.

| MalusDacus a răspuns:

Si eu am probleme cu somnul de la stres, mai bine te duci la un plafar si iti iei un ceai ceva naturist decat sa iei somnifere.Eu de cand alerg parca dorm mai bine big grin

| Weaver_Sorin_1990 a răspuns:

Eu te inteleg draguto, dar nu inteleg ce treaba are asta cu categoria afacerilor, vezi ca ai plasat gresit intrebarea.In cazul tau nu stiu, cel mai bine ar fi sa consulti medicul de familie, e cel mai in masura sa te ajute.Multa bafta