| loveforfree a întrebat:

Buna happy am si eu o problema, sper sa ma ajutati cum puteti si cum stiti! am 16 ani si mi am inceput viata sexuala de ceva vreme,intretin relatii sexuale cu partenerul meu frecvente,am facut o o data neprotejat dar nu cred ca a ejaculat in mine, adica asa zice el, acum 3 zile mie trebuia sa mi vina menstruatia si sunt putin cam stresata, chiar putin mai mult ...nu am vreun simptom (numai daca mi imaginez, si asta ma enerveaza) doar ca urinez putin cam des si ma doare usor burta ca si cum ar sta sa mi vina...nu stiu ce sa fac, voi ce spuneti? oare sunt racita si nu stiu?:s tnx

Răspuns Câştigător
| AndreeaWtf a răspuns:

Bai, nimic nu este sigur happy. Mai bine mergi la farmacie si cumpara un test de sarcina. Asta e cel mai rapid mod de a afla... Am patit si eu chesti de genu, am patit sa nu imi vina o luna intreaga apoi sa imi vina mai mult si tot asa, am patit sa imi vina de 2 ori intr'o luna... Sper sa fi racita >big grin

5 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Dacă urinezi des ai răcit acolo.

| oliviaaa a răspuns:

Mai bine ar fi sa astepti menstruatia, iar daca nu ti-a venit, poti sa iei de la farmacie un test de sarcina sa te asiguri ca e totul bine, opoate va intirzia menstruatia. oricum succes

| RubyDonnahue a răspuns:

Neaparat du-te la farmacie si ia-ti un test de sarcina! Sper sa fii racita si sa nu fii insarcinata... Doamne fersete!

| julika83 a răspuns:

Si daca esti gravida, abia peste 10 zile iti va spune sigur si un test de sarcina. pana atunci... fa si tu niste matanii, cruci, rugaciuni si poate data viitoare te protejezi, ca sa eviti stresul asta inutil. apropo, doar pentru ca n-a ejaculat in tine aia nu inseamna ca nu poti ramane gravida. bine ca sex faceti, da` de informat nici vorba. si chiar... cum pana mea sa nu stii daca a ejaculat in tine sau nu? daca n-a fost in tine, atunci unde s-a dus toata sperma de n-ai vazut-o si tu? pe perdele? pe geam? si pe cearceaf daca era, tot o vedeai. iar daca era in tine, o simteai.

| loveforfree explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy problema mea mi a venit big grina fost doar o mica raceala, nimic alcv.si testul l am facut dar a fost negativ si tot stresata am fost laughing a doua zi mi a venit, ma gandesc ca sunt si dereglari menstruale nu numai raceala, oricum mi a venit si asta conteaza, multumesc inca o data happy peace