| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema. vreau cate mai multe raspunsuri.
Am un Sony MP4 Player (cel cu roz) si am si cablu de date la el. si azi am bagat cablu de data in calculator sa imi pun melodii pe el(am mai bagat melodii pe el si a mers). Si azi cand l-am bagat mi-a scris asa : Welcome to the Found New Harware Wizard. This wizard helps you install software for : MTP Device
If your hardware came with an installation CD or floppy disk, insert it now. What do you want the wizard to do?
Install the software automatically (Recommended)
Install from a list or specific location (Advanced)
Si daca dau pe prima scrie asa :There was a problem installing this hardware : Mtp Device
An error occurred during the installing of the device
The required section was not found in the INF
Click Finish to close the wizard. Iar pe a doua il salvez undeva si tot nu merge. Funda care stie! Scuzati categoria.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Vezi la altcineva pe alt calculator ce zice, și dacă e la fel, atunci mergi cu mp 4 la un service și poate -ți explică băieții de acolo ce trebuie făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si nu vreau treducerea, stiu ce inseamna.