| Rozzie a întrebat:

Am si eu un samsung corby, si am un card de 2GB.As vrea sa imi trag pe telefon niste videoclipuri de pe yootube...cum sa fac?
Am si cablu de date, adica pot sa imi bag cardu si sa imi trag videoclipurile da imi trebuie sa le micsorez, adica am cautat pe net convert video da nu gasesc si nu merge.Va rog sa imi spuneti cum pot sa fac.Multumesccccc...dau funda:*

4 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

Cand ti-ai luat cardul de memorie trebuia sa iti dea la el un card mai mare. Daca ai cardul acela mai mare ai sa vezi ca este un loc special unde trebuie bagat cardul mai mic(care intra in telefon).Si apoi cardul mai mare il bagi in calculator sau laptop(ce ai tu) unde iti intra(este un loc special).Si cand vrei sa il bagi in calculator apesi ca si cum l-ai baga in telefon.Si acelasi lucru il faci si cand vrei sa scoti cardul din calculator. Funda?

| Paulina_2999 a răspuns:

Oo stiu yoo
daca vrei idu meahh atunci iti explic tot detalii ca ii lungaa si foarte greu dati mi si mie idu tahh

| m2d2lin a răspuns:

In primul rand nu stiu sigur daca poti poti download dupa youtube in al doilea rand trebuie sa scrii la google VITAN si selectezi obtiunea videoclipuri si gasesti orice fel de videoclip pe care il cauti tu

| Rozzie explică:

"Cineva" nu ai inteles, am cu ce sa trag videoclipurile numai ca imi trebuie micsorate ca altfel nu merg pe tel.Ce site stiti?