| loove_5215 a întrebat:

am un coleg de clasa pe care il plac putin.in iarna ne-am placut amandoi si stiam asta.acum as vrea sa il fac sa ma placa din nou deoarece simt ca mai are sentimente pentru. mine. el o place si pe bff-a mea care s-a indragostit de el.deci cum as putea face sa ma placa?love struck

2 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

Fii tu insusi`love struck

Incearca sa te imprietenesti cu el...sa ajungeti si voi "bff" si poate poate. mai apoi:-> iubiti...si marturiseste-i ca`l placi.

| Alexandra2305 a răspuns:

Hmm.incepe sa faci anumite activitati pe care el le face si asa poti sa fii in preajma lui si sa-i atragi atentia smug spooor >:d<