| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg in clasa care ma place, mi-a spus asta intr-un fel si m-a intrebat daca simt si eu la fel si nu i-am raspuns...Iar intr-o zi am mers cu o colega acasa si a doua zi la scoala i-a zis acelui baiat ca am vorbit tot drumul despre el si ca l-am vorbit de rau.(ceea ce nu a fost asa)acum el este cam suparat pe mine si nu imi place sa stiu asta (si eu cred ca imi place putin de el). Dati-mi va rog niste sfaturi ceva...

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Nu trebuia sa ii spui asta. Du-te la el si zii ca nu ai vorbit asa despre el, ca si tie a inceput sa iti placa putin de el, spune-i ca iti pare rau, pentru ca presupun ca da, iti pare rau. Eu iti propun sa ii propui o intalnire sa reglati totul intre voi! Bafta!