| spawni a întrebat:

Am un hard-disk de laptop ce l-am schimbat recent deoarece era stricat! Acum vreau sa va intreb, unde pot merge sa imi puna cineva pe un CD pozele ce au ramas pe el?! Nu am apucat sa salvez pe cd acele poze! Fundaaa!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai du-te la mai multe magazine din acestea de computere, poate gasesti pe cineva care se pricepe.Mie mi-au reparat laptopul la un magazin de computere si acum merge super bine. Ajutorul specializat e cel mai bun! Bafta! happy