| Marii1234 a întrebat:

Am un prieten cel mai bun de aproape un an. Stăteam aproape tot timpul împreună. Acum 2 zile mi-a spus că simte ceva pentru mine, că s-a îndrăgosit de mine. Şi a spus că ar lăsa-o pe prietena lui pentru. mine. Mi-a zis că simte asta pentru. mine de mai mult timp, dar nu a ştiut cum să-mi spună.
SĂ cred ce mi-a spus?

FUNDĂ! kisskiss

scuzati categoria dacă nu am ales-o corect.:p

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

E de apreciat ca ti-a marturisit asta punand in pericol prietenia voastra.Eu cred ca spune adevarul, nu ar avea motiv sa minta.

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Din moment ce are prietena, inseamna ca tine si la ea! Nu tu trebuie sa fii motivul despartirii lor, daca o va parasi pentru tine, poate asa va face si pe viitor cu tine. Te va lasa cand va gasi o alta fata.
Gandeste-te bine, decizia este oricum a ta!

| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

O relatie merge bine daca amandoi se iubesc.Intrebarea e : tu il iubesti? funda?

| MariaKiss a răspuns:

Crede-l.nu cred ca ai ceva de pierdut.tonguedar aici v-a trebui sa te gandesti un pic.priveste din profil relatia lor. daca fata il iubeste cu adevarat daca el o iubeste cu adevarat pe ea.ca sa nu strici ceva intre ei.acum depinde si de tine ce iti sopteste inima.