| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten el a fost plecat in italia 3 saptamani in vacanta de iarna dar acum sa intors in tara as vrea sa ii pot cumpara ceva drept amintire de la mine... dar nu stiu ce as putea sa ii iau nu l-am vazut purtand bratari inele sau lanturi. vreau sa ii dau ceva care sa il aiba mereu si sa se poata gandi la mine. Plz HELP! Dati-mi un sfat ce as putea sa ii iau DAU funditahappy:*:X

1 răspuns:
| ingeras38 a răspuns:

Poi eu zic sa ii ei ceva care poate purta o bluza ceva o pernuta in forma de inimioara care sa scrie I love you ceva de genu de exemplu fostului prieten i-am cumparat o bluza un lantu care e jumatate de inima si jumatate am eu deci sper ca ti-am fost de ajutor kiss