| andreeatpu_9367 a întrebat:

am un samsung gt-s5230 la fleur. l-am cumparat in decembrie si mi s-a dereglat calibrarea. ex: apas pe 0 si se apasa tasta 5. prooblema este ca butonul pentru meniu este jos de tot si nu ptoi intra la setari sai setez calibrarea sau sa-i dau resetare generala. ce as putea sa fac?big grin multumesc mult

3 răspunsuri:
| GumitzaDePepene a răspuns:

Si eu am telefon la fel ca al tau
mie,insa nu mi s-a intamplat nimic
totusi,daca il repari, imi zici si mie cum se face?
ca sa previn problema asta
deocamdata, mie imi merge super

| Jeanny22 a răspuns:

Hey...si eu am telefon la fel ca si al tau ...Imi pare rau sa te anunt dar si eu am patit acelasi lucru, si a trebuit sa-l duc la reparat. Inca avea garantia, deci am scapat usor.La al meu a fost nevoie sa schimbe touchscreen-ul. Bafta!
Jeanny22!

| andreeatpu_9367 explică:

Pai si eu am inca garantie un an jumatebig grin