| obsercvayr a întrebat:

am un telefon pe android si cine m-a sunat si m-a amenintat si am inregistrat dar unde se salveaza?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Buna!
Conecteaza mobilul la laptop/pc cu ajutorul unui cablu de date si da click pe toate fisierele (nu sunt asa multe)si le vei gasi.Eu am pe mobil "Inregistrare sunet" si un buton pe care cand apas imi arata lista cu inregistrarile pe care le-am facut.Bafta! happy

| Georgemy2 a răspuns:

Du-te la manager fisiere, date interne, si vezi acolo, inregistrari audio, sau ceva de genu', nu mai stiu exact