| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy j3 si nu stiu din ce cauza, nu merge sa stau pe net folosing MB. Adica activez datele mobile si nu merge. + ca nici sus nu-mi arata ca s-au activat -_-. Ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| Nitroblast a răspuns:

Cauta pe net : Puncte acces date "aici pui tu reteaua pe care esti", si ce vezi tu pe forumuri sau pe fel de fel de site-uri sa pui la APN, Nume punct de accces, Port, etc pui frumos la setarile punctelor tale de acces din setari/mai multe retele (de obicei asa arata la Android)/nume puncte acces/adauga unul nou.