| mariaaa a întrebat:

Buna am un telefon Samsung.L-am cumparat la abonament deoarece mama mi-a facut (oarecum) un abonament la abonamentu ei...ea plateste factura si mie imi dau cei de la Orange 7 euro in fiecare luna. Daca in acest telefon introd alta cartela (mentionez ca este tot in Orange) imi cere parola sim. Si nu merge nici un fel de con incercat de mine pana acum... nici 00000 nici 3333 sau 1234! Ma puteti ajuta va rog!?! Dau fundita cu cea mai mare placere! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca nu merge cu nicio cartela? Am patit si eu asa si a trebuit sa ma duc la Orange, sa le spun despre problema pe care o am, si mi-au dat alt telefon, acelasi model. Du-te la un Orange Shop, si doar asa vei putea remedia problema.