| mircea354 a întrebat:

am urmatoarele intrebari:

1.As vrea sa-mi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy Mini, Gio, Fit.As dori sa stiu care este cel mai bun, mai rezistent...

2 Vreau sa imi iau telefonul de aici:http://telefoaneieftine.com/index.php de pe siteul telefoaneieftine.com si vreau sa stiu daca siteul este bun si au si marfa buna.As vrea sa stiu ce moduri de livrare sunt.

Astept raspunsuri cat mai rapid! FUNDA+vot!

1 răspuns:
| anonimussssssss a răspuns:

Galaxy mini cu siguranta.gio praff si fit nu stiu dar parearea mea MINI rullzzz